ورزش و تفریح

کارگروه ورزش وگردشگری سرکار خانم زهراسفیدگران ، سرکار خانم سالومه سفیدی و سرکار خانم الهام یگانه

پیاده روی روزانه دذرمقاسیه با ورزشهای سنگین مزایای بیشتری برای سللمتی دارد . این ورزش سبک نه تنها بخ شما کمک میکند که احساس خوبی داشته باشید ، بلکه سبب میشو که خوب به نظر برسد.

کنسرت موسیقی بانوان در تالار وحدت ، بهانه ای دیگر برای با هم بودن همسایگان ، جمعی شاد و همدل که از تمام فرصتها برای با هم بودن و خلق لحظات شاد و زیبا بهره می برند.

وعده دیدار ما یکشنبه صبح ساعت 9-8 پارک آفتاب

سه شنبه ها بعد از ظهر ساعت 8-7 پارک قزل قلعه

پارک قزل قلعه

گزارش تور یک روزه اردوگاه امام خمینی لواسان در تاریخ چهارم مهرماه ۱۳۹۸ را به اطلاع می رسانم:
طبق قرار قبلی ساعت شش وسی دقیقه صبح تعدادی از اعضای گروه حامیان با ونی که اعضای گروه گردشگری تدارک دیده بودند به طرف اردوگاه حرکت کردند وساعت ۸ به درب اردوگاه رسیدیم.
از اردوگاه با اتوبوس انجمن سبز بوم به طرف قرارگاه اصلی رفتیم ودر انجا در کنار دوستان در فضای با ز صبحانه خوردیم وبعد از ان در کارگاه اول با عنوان پسماند وطرز تهیه کمپوست خانگی که توسط اقای لطیف برگزار گردید شرکت کردیم.
بعد از ان گروه نوجوانان وتعدادی از دوستان به بازی فوتبال پرداختند وسپس کارگاه دوم برگزار شد. در این کارگاه فیلم( مادر کشی) به کارگردانی کمیل سوهانی نمایش داده شدکه بسیار فیلم مستند جالب ودیدنی واموزشی بود👏👌این فیلم چگونگی خشکسالی وتخریب در یاچه ها وعوامل خالی شدن روستاها از سکنه را از سال ۱۳۰۴ تا به امروز و عوامل مسبب ان را به تصویر می کشید👏بعد از نمایش فیلم در فضای باز اقای دکترای محیط زیست ، مضرات ایجاد قنات ودخل تصرف های بی دلیلو بی حد واندازه ومخرب در منطقه را توضیح دادند وسپس دوستان در کنار هم تاهار میل کردندو پس از ان شعر وبازی دسته جمعی وطناب کشی انجام شدودر نهایت ساعت ۴ بعد از ظهر به سمت تهران حرکت کردیم.

به مناسبت ایرانگردی بازدیداز کاخ گلستان

خرداد 98

رستوران کوتاه قامتان

باغ گیاه شناسی در کرج در فصل بهار که همسایگان به اتفاق رفتند.👆